Program do rozliczania delegacji gdzie znajdę?

Program do rozliczania delegacji gdzie znajdę?

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i poszukuję relacji osób, jakie mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

czerwiński

Posty: 11

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Squel

Posty: 14

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Mix-Reklam

Posty: 13

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

skrl

Posty: 23

 
Olbrzymim udogodnieniem w olbrzymich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod spostrzeżenie wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Yuri20

Posty: 12

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

adFRANCE

Posty: 11

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

kerad17

Posty: 20

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

672342-00

Posty: 18