Spływy kajakowe po Tanwi, kto ??

Spływy kajakowe po Tanwi, kto ??

Chciałbym wziąć swoją dziewczynę na spływ kajakowy po Tanwi i mam pytanie odnośnie tego czy jest to idealne miejsce dla osób, które nie dysponują kompletnie żadnego doświadczenia?

awertoss

Posty: 11

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

szulmar

Posty: 18

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niezwykle przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, która organizuje naprawdę niezwykle idealne spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym poprzez tę firmę i dodatkowo będziesz bardzo dobrze się bawił na spływie.

Liromir12

Posty: 26

 
Sam już często pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są faktycznie ładne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

Squel

Posty: 22

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Acclaim

Posty: 17

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece rzeczywiście zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

matek562

Posty: 11

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać olbrzymiej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na jakim bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli faktycznie prędko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Yuri20

Posty: 16