mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie znajdę ?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie znajdę ?

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Ventooo1

Posty: 1

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

090913123

Posty: 4

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

kluska4

Posty: 7

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Agulinek

Posty: 18

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Jasio234

Posty: 2

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Bez wątpienia trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

pawel253

Posty: 4

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Obecnie liczy się komfort i czas, wobec tego bardzo olbrzymie znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie wiecej.

1adversary

Posty: 21

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę niesłychanie dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy olbrzymie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Yuri20

Posty: 14

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Klara323

Posty: 2