sesja rodzinna nad morzem, proszę o pomoc

sesja rodzinna nad morzem, proszę o pomoc

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

Klaudi

Posty: 1

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Jacuś

Posty: 9

 
My zazwyczaj sami robimy sobie zdjęcia. Nie ulega wątpliwości nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, iż takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś poprawnego odnaleźć.

franuś40

Posty: 17

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

eGall

Posty: 22

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Jasio234

Posty: 6

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

090913123

Posty: 5

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Rakewo

Posty: 2

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Fotografie wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Fotografii każdy z nas ma niezwykle dużo, ale sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane poprzez profesjonalistę.

micko

Posty: 8