kalkulator BMI, poszukuję

kalkulator BMI, poszukuję

Chciałbym skorzystać z kalkulatora biegowego, natomiast nie za niezmiernie wiem gdzie taki odnaleźć. Chce wpisać sobie dowolną ilość kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

alidodo55

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, wobec tego należałoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Yuri20

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Nikuś23

Posty: 4

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Nikuś23

Posty: 4

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Nikuś23

Posty: 6

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Kitas

Posty: 9