kuchnie na wymiar, polecicie ?

kuchnie na wymiar, polecicie ?

Dzień dobry, znacie doświadczoną firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar? Jesteśmy w trakcie remontu domu i potrzebuje kogoś na już.

Pendrzec

Posty: 2

 
Cześć, my rok temu wykonywaliśmy kuchnie na wymiar. Robiła nam to firma z Katowic i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z którego miasta jesteś?

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
My ostatnio zdecydowaliśmy się na kuchnie na wymiar na Śląsku. Korzystaliśmy z usług tej firmy https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ i jesteśmy naprawde bardzo zadowoleni. Projekt już mamy, jeszcze tydzień i będzie montaż. Nie mogę się doczekać.

Snaco

Posty: 11

 
Niezmiernie idealnym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

namok

Posty: 3

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

Boss

Posty: 12

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, iż była to bardzo dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i liczba szuflad. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

Lupusx

Posty: 4