Hosting www pod stronę firmową

Hosting www pod stronę firmową

Witam serdecznie.

Co jest znaczące, gdy wybieram tani hosting? Mam olbrzymi wybór, który jest problematyczny.

dyduch34

Posty: 8

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Spirek

Posty: 16

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na jakiej należałoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niesłychanie znaczące pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

Ron

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

Thaniell

Posty: 23

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, iż w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, ponieważ pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się znaczny plus!

ja2210

Posty: 20

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

czes212

Posty: 23